شما اینجا هستید: صفحه نخست آموزشگاه رانندگی

آموزشگاه رانندگی

مجموعه نیم کلاج با از سال ۹۲ به صورت حرفه ای در زمینه آموزش خصوصی رانندگی فعالیت میکند و بعنوان اولین سایت ایرانی شناخته میشود که به ارائه مقالات تخصصی در زمینه آموزش رانندگی پرداخته است. در این مدت هنرجویان بسیاری با بهره گیری از آموزش های حضوری و غیرحضوری نیم کلاج آزمون های رانندگی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند.

تمرکز نیم کلاج همواره بر روی ارائه آموزش های تکمیلی به افرادی بوده است که گواهینامه رانندگی خود را دریافت کرده اند ولی به دلایل مختلف شرایط رانندگی با خودروی شخصی را ندارند. این طیف مخاطبان درصد پایینی از هنرجویان آموزش رانندگی را پوشش میدهد و افرادی که در مرحله دریافت گواهینامه هستند تنها از آموزش غیر حضوری استفاده میکنند.

بهترین آموزشگاه رانندگی در تهران

با توجه به درخواست بالای مخاطبین در نظر داریم فضایی برای معرفی بهترین آموزشگاه های رانندگی تهران و ایران در سایت ایجاد نماییم تا مسیر انتخاب کاربران راحت تر باشد. سایت نیم کلاج در عباراتی کلیدی مانند آموزش رانندگی؛ رانندگی؛ آموزش رانندگی خصوصی؛ پارک دوبل؛ دور دو فرمان و بسیاری عبارات دیگر جایگاه بسیار مناسبی دارد و روزانه بیش از ۲۰۰۰ کاربر را میزبانی میکند. این فضا فرصت مناسبی به صاحبان آموزشگاه های رانندگی برای معرفی هرچه بهتر خود میدهد.

آموزشگاه داران عزیز میتوانند برای اطلاع از شرایط همکاری با شماره ۰۹۱۲۵۰۷۳۲۲۸ تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی دریافت کنند.